במסגרת שירותי משרד סער & סורי פתרונות מיסוי לעסקים ולחברות, אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו בתהליך פתיחת עסק חדש, בין אם מדובר בעוסק מורשה (עצמאי) או בחברה בע"מ.

תהליך פתיחת תיקים ברשויות המס מתבצע בכל רשויות המס באופן גורף: מע"מ, מס הכנסה, מס הכנסה ניכויים וביטוח לאומי. לכל רשות הנחיות משלה ודרישות למסמכים שונים.

כל מי שמכיר את הבירוקרטיה בארץ יודע שתהליך פתיחת תיקים אורך זמן רב, מחייב ידע ובקיאות במסמכים הנדרשים וגוזל הרבה זמן המתנה פיזית בכל מוסד.

לעומת זאת, משרדנו מחובר למערכת רשות המיסים ואנו מנצלים זאת לטובת לקוחותינו יחד עם הניסיון הרחב שצברנו בליווי עסקים בראשית דרכם, בדגש על פתיחת תיקים ברשויות.

למעשה, די בפגישה אחת אצלנו כדי שנרשום אתכם ביעילות בכל הרשויות והמוסדות הרלוונטיים! בנוסף לחיסכון המשמעותי בזמן שנייצר עבורכם, קיימת חשיבות גדולה לסיווג העסק במע"מ (עוסק פטור או מורשה; עוסק מורשה או חברה בע"מ). מעבר לכך, עדכון המעמד בביטוח לאומי מהווה בסיס לחישוב גמלאות.

איך זה עובד

כל אדם המעוניין להתחיל בפעילות עסקית חייב להירשם ולפתוח במע"מ תיק עוסק מורשה.

פתיחת התיק במע"מ מהווה למעשה את הכניסה של אותו אדם לעולם העסקי, ומומלץ להיעזר במומחים כדי לקבל ייעוץ שיהווה את הבסיס להמשך פעילות הכי מדויקת עבורו.

השלב הבא אחרי פתיחת תיק במע"מ הוא פתיחת התיקים במס הכנסה ובביטוח לאומי, ובמקרה של מעסיק – גם פתיחת תיקי ניכויים.

במסגרת הליווי שאנו מעניקים ללקוחותינו, אנו מעדכנים אותם מראש אילו מסמכים נדרשים לצורך פתיחת התיקים ומוודאים שהתהליך יתבצע ביעילות ובמהירות.

בעמדך בפני פתיחת תיק ברשויות השונות, קיימות בפניך שתי אפשרויות: לכתת רגליים בין המוסדות השונים,  לבזבז זמן יקר במקום לעבוד או להגיע לפגישה קצרה ועניינית עם מומחה אדיב וקפה שיעשו זאת עבורך בזמן הקצר ביותר.